Nejčtenější příspěvky za rok 2016

Nejčtenější příspěvky za rok 2016

Závěr roku utekl jako voda a parádně jsme si ho užili. Letos opravdu jen pohoda, procházky, návštěvy, cukroví a pohádky. Ach, jak bych tohle vrátila. Návrat do reality a práce byl rychlý.

Než začnu s dalšími tipy na vaření, tvoření a knižními příspěvky, ráda bych shrnula rok 2016. Ráda jej nazývám rokem velkých změn. Podařilo se spoustu věcí, pracovních i osobních a věřím, že rok 2017 nebude o nic méně nabitý a inspirativní jako ten předchozí.

Ale teď již ty nejoblíbenější a nejčtenější příspěvky.

TOP 1: Jablečné sušenky pro děti

Úplně nejčtenějším článkem byly jablečné sušenky pro děti, které jsme společně s Nelinkou pekly na Velikonoce 2015. Jsou snadné, rychlé a dobré.

Pokud jste je tedy do téhle doby nevyzkoušeli, určitě tak učiňte.

TOP 2: Sušenky pro děti i dospělé

Je vidět, že domácích sušenek není nikdy dost. Druhým nejčtenějším článkem byly sušenky pro děti i dospělé, kde jsme snad poprvé s Neli testovaly razítka od Tescoma.

Vlaškoořechové i citronové jsou stále našimi TOP sušenkami. Ale mohu prozradit, že již brzy se můžete těšit na další odzkoušené variace.

TOP 3: Konečně máme v rodině doktora

Po domácku zkompletovaný lékařský kufřík. O tom, že ji bavilo léčit a studovat dětské encyklopedie o lidském těle jsme věděli, ale lékařským kufříkem jsme odstartovali její lékařskou kariéru se specializací porodní asistentka.

15941374_10209840337302701_4268802663998640459_n
Foto: KakaováVafle

Již rok léčíme doma téměř denně. Nejvíce ji baví porody, ale nepohrdne ani zlomeninou. Umí skvěle vyšetřit zrak a letos pod stromeček dostala také otoskop na vyšetření uší.

TOP 4: Krtkův dort pro vegany

Krásné čtvrté místo si vysloužil Krtkův dort, který jsem pekla jako takový hokus pokus Honzovi jako valentýnskou sladkost.

Vyšlehané kokosové mléko s banánem a kousky kvalitní čokolády je opravdu božské spojení chutí. Určitě ho musíme doma znovu udělat, jen musím sehnat menší formu. Bylo ho na nás tři opravdu moc.

TOP 5: Mrkvánky a řepánky s povidlím

Jsem ráda, že se mrkvánky a řepánky s povidlím dostaly do TOP 5 oblíbených článků. Kdo byste je náhodou neznal, určitě je vyzkoušejte.

Tento recept je osvědčený na patlání s dětmi. A jako náplň můžete použít téměř cokoliv. My máme nejraději s domácími jablečnými povidly nebo nastrouhanými jablíčky s rozinkami.

Jsem ráda, že má blog své pravidelné i nepravidelné čtenáře. Dělám to moc ráda a každý komentář, fanoušek na Facebooku či sdílení receptu je pro mě velkou odměnou a zprávou, že tohle má smysl.

Přeji všem krásný a úspěšný rok 2017!

Odebírejte zdravé recepty do vaší schránky!