Soutěž o Smoothie maker s Biano.cz

Soutěž o Smoothie maker s Biano.cz

První soutěž na blogu. A hned si zasoutěžíme o smoothie maker. U nás doma je smoothie na denním pořádku a kdybych je měla denně kupovat, brzy přijdeme na buben. 🙂

Detoxikují tělo, jsou lehké, zdravé a pokud vaše děti zrovna neholdují zelenině, můžete nějakou nenápadně propašovat do smoothie. Smoothie maker do soutěže věnoval inspirativní portál
Biano.cz
, kde najdete celou řadu krásných doplňků do domácnosti.

Kromě designových doplňků do domácnosti, zde najdete také celou řadu praktických domácích spotřebičů, které vám ušetří čas strávený v kuchyni.

O našich oblíbených smoothie kombinacích jsem již psala. Tak se nechejte inspirovat. A určitě zde dopište, jakým kombinacím holdujete vy sami.

WP_20160510_08_49_46_Pro

O co hrajeme?

Jeden z vás vyhraje červený Smoothie maker Holandské značky Bestron, která vyrábí nápadité spotřebiče pro domácnost a kuchyň.

Mixovací nádoba má objem 0,6 litrů, dá se z přístroje vyjmout a pohodlně si můžete lahev s sebou vzít na výlet do přírody nebo do práce.

S výkonem 300 Wattů snadno umixujete čerstvé ovoce, zeleninu, semínka a oříšky (tvrdší ovoce nebo zeleninu doporučuji před mixováním nastrouhat nebo nakrájet na menší kousky).

Pravidla soutěže:

1. Zaregistrujte se na Biano.cz
2. Zodpovězte jednoduchou otázku (formou komentáře pod tento příspěvek). Proč byste měli smoothie maker vyhrát zrovna vy? A připojte k odpovědi také e-mailovou adresu pod kterou jste se na Bianu registrovali.

Soutěž potrvá do pátku 27. 5. 2016 a poté bude z došlých e-mailových adres vybrán jeden výherce a vyhlášen na mém FB profilu.

Odebírejte zdravé recepty do vaší schránky!