Bobux - dětské barefoot boty

Bobux - dětské barefoot boty

Další jaro a další dilema, v čem bude naše princezna Nela chodit. V Brně nám otevřeli Barefootovou prodejnu s dětskou obuví Neobuto. Tak jsme tam jedno deštivé odpoledne zavítaly.

Příjemný prostor vhodný pro rozverné děti, ale co více, člověk který dětským botám maximálně rozumí. Proběhlo měření délky a šířky Neli nohy a mohly jsme začít vybírat.

Rose-Silver-White-Speed-Racer-11
Foto internet

Bobux vs. Froddo

Ještě před návštěvou Neobuta jsem si myslela, že koupíme všude chválené Filli a půjdeme domů. Chyba lávky. Filli pro Neli nohu nebyly ty pravé. Výběr se nám poněkud zmenšil.

Naše oblíbené KidOFity měli jen v malých velikostech. Tak nám na výběr zůstaly boty značky Bobux a Froddo. Nakonec zvítězila praktičnost. Bobuxy jsou na suchý zip a snáze se obouvají.

Froddo byly na šněrování a docela těžko se do nich nožka dostávala. Nutno však podotknout, že ve stejné velikosti byly delší i o nějaký milimetr širší.

Recenze Bobux Speed Racer Rose

Nadčasový design a příjemné barevné provedení. Zejména z těchto dvou důvodů jsme Bobuxy nakonec pořídili. Gumová pevná, ale zároveň měkká podrážka je super do terénu, což se bude na jarní výletování maximálně hodit.

Nappa kůže na vršku boty by snad nemusela v orosené trávě hned provlhnout. To však ukáže až čas. Tenisky jsou lehoučké jako pírko a šířka je dostatečná. Po třech procházkách podrážka příjemně povolila a je radost koukat, jak v nich Neli skotačí.

A skvělým bonusem je, že si je Neli dokáže obout, zapnout a zase vyzout úplně sama.

Tato řada Bobux dětských bot není určena pro začínající chodce.

Abych však na boty nepěla jen chválu. Hned po první procházce, nutno podotknout jen po městě, má Neli odřenou jednu špičku boty. Šly jsme spolu, ani nemám pocit, že by dělala nějaké hlouposti.

WP_20160327_14_56_47_Pro

Ano, jsou to jen boty. Jen mě to za tu cenu v první chvíli zamrzelo. Neli zhodnotila, že nevadí, že je má stejně ráda. Takže za nás doporučujeme koupi, pokud se smíříte s oděrkami hned od začátku používání.

Odebírejte zdravé recepty do vaší schránky!