USBORNE knížky

USBORNE knížky

Miluju knížky! Od malička jsem byla doma vedena k četbě. Knížek jsme doma měli spoustu a knížky jsem dostávala ke každé příležitosti. Čtení papírových knih mi zůstalo do dospělosti. A mám v plánu k tomu vést i naší Nelu.

Svou první knížku v tvrdých deskách dostala ještě, když ji nebylo ani půl roku. Ale se zaujetím sledovala barevné obrázky. Dnes má již rok a půl a „čte si“ moc ráda. S knížkami si hrajeme každý den. Má svoje oblíbené kousky, ale nepohrdne jakoukoliv jinou.

Mezi nejoblíbenější patří knížky nakladatelství USBORNE Publishing (oceněno jako nejlepší vydavatelství dětských knih ve Velké Británii za rok 2012 a 2014 a jako nejlepší nezávislé vydavatelství 2014). Před rokem jsem se náhodou dostala na jejich předváděcí akci, která byla v Montessori školce v brněnských Soběšicích. Knížky mě jednoduše nadchly! Spousta hezkých obrázků, pěkné příběhy, vše v angličtině. Hned jsme první knížky koupili.

Osobně jsem si velice oblíbila řadu – Very first book. Doma již máme tři kousky z této série a k svátku plánuji Nelince pořídit další dvě. Omylem jsem také koupila knížku s otevíracími okýnky o lidském těle – je nádherná, ale ještě chvíli ji nechám schovanou.

 

Pro malé i velké, pro kluky i holky

Astrologie, pokusy, matematiky, knížky pro nejmenší, tvořivé sešity s princeznami pro holky, ale také fonetické knížky, první tradiční příběhy a pohádky či příručky pro rodiče.

Knihy nakladatelství USBORNE rozvíjí u dětí znalost anglického jazyka a mnohé z nich dětem pomohou v řadě školních předmětů.

Hezkých knížek není nikdy dost a tyto považuji za velmi vydařené. Jaké knížky mají oblíbené vaše děti? A které knížky dle vás nesmí chybět v žádné dětské knihovničce? Ráda se nechám inspirovat.

Odebírejte zdravé recepty do vaší schránky!