Co nesmí chybět v dětské knihovničce? Knížka.

Co nesmí chybět v dětské knihovničce? Knížka.

Dětských knih není nikdy dost. Alespoň tedy u nás ne. Neli má knížky moc ráda. Prohlížíme, čteme každý den a vydrží soustředěně prohlížet opravdu dlouho. Má své oblíbené kousky, ale v knihovně si vždy ráda půjčí nové příběhy a leporela.

Nedávno se nám do rukou dostalo však něco úplně jiného. Knížka od Hervé Tullet. Tento francouzský autor mě absolutně okouzlil a Knížka jistě není jediný titul, který bude v naší knihovničce.

DSC03911

Tulletovy knihy jsou nejen krásně graficky zpracované, ale ta myšlenka práce s knihou je prostě skvělá. A navíc se mi líbí, že jsou knihy určeny pro rodiče i děti – hrajete si s nimi společně.

Knížka je nejznámějším autorovým dílem. V angličtině ji naleznete pod názvem („Press Here“) a jedině toto jeho dílo seženete také v češtině.

DSC03914

Podívejte se sami, jak je tato Knížka neobyčejná. Sama vám „řekne“ co s ní máte udělat.

My se rozhodně chystáme na jeho další tituly. Určitě pořídíme „The Game Of Shadows“ kde baterkou prosvěcujete stránky a objevujete nové příběhy. A také „The Game Of Light“, která funguje na podobném principu jako předešlá, ale dá se použít také za světla a je hezky barevná.

Znáte Hervé Tullet? Máte doma některé jeho tituly? Podělte se s námi o zkušenosti s těmito knihami.

Odebírejte zdravé recepty do vaší schránky!